http://mladivyzkumnici.cz/

tree navigace
CZ |

Waldemar matuška holky já mám všechny rád

Logo

Logo

Logo

cambridge

Logo

Holky já mám všechny rád (Snowbird) - YouTube

Hned červenám,hned blednu,začnu tát Jak mám si vybrat jednu,holky mám všechny rád. Ty z vaudevilů i z dramat jsou můj cíl A že žádnou nechci zklamat,nikde nezdržím se dýl. Jsem rád,že vláčím tu svou bradku tam a sem, Zatím vyhnul jsem se sňatku a tak patřím pořád všem.

W.matuška holky já mám všechny rád texty písní

Kategorie: Matuška, Waldemar Holky mám všechny rád (Snowbird) Interpret/autor: Waldemar Matuška/Gene Ph.Mac Lellan, Zdeněk Borovec . D Emi A D D Emi miloval už v školce dívčí smích, A D když ublížil kluk holce, poznal sílu pěstí mých.

Waldemar Matuška Holky Já Mám Všechny Rád - Image Results

Dec 20, 2007 · Waldemar Matuška Když jdou na mužskýho léta - Duration: 50+ videos Play all Mix - Holky já mám všechny rád YouTube; Tak prázdná - Duration: 3:39. Benetomm 2,714,700 views.

Waldemar Matuška - Holky já mám všechny rád - akordy a text písně

waldemar matuška holky já mám všechny rádR: Hezkých žen je stále víc a víc, ať nezralé či zralé, jsem z nich vedle, dá se říct, hned červenám,hned blednu, začnu tát, jak mám si vybrat jednu, holky mám všechny rád. (2x) Ty z vaudevilů i z dramat jsou můj cíl, a že žádnou nechci zklamat, nikde nezdržím se dýl, jsem rád,že vláčím tu svou bradku tam a

Matuška, Waldemar - Holky já mám všechny rád (Snowbird)

waldemar matuška holky já mám všechny rádDec 06, 2010 · Mix - Waldemar Matuška - Holky já mám všechny rád YouTube Watch Johnny Carson get humiliated by a "talking" parakeet on The Tonight Show! - Duration: 10:31.

Waldemar Matuška - Holky já mám všechny rád - text písně

Aug 06, 2019 · Provided to YouTube by Supraphon Holky mám všechny rád (Snowbird) · Waldemar Matuška To všechno odnes čas ℗ 1972 SUPRAPHON a.s. Released on: 2007-08-31 Auto-generated by YouTube.

Waldemar Matuška - Holky já mám všechny rád | OSOBNOSTI.cz

Jsem rád,že vláčím tu svou bradku tam a sem, Zatím vyhnul jsem se sňatku a tak patřím pořád všem. Hezkých žen je stále víc a víc, ať nezralé či zralé, jsem z nich vedle,dá se říct. Hned červenám,hned blednu,začnu tát, Jak mám si vybrat jednu, holky mám všechny rád.

Matuška, Waldemar - Holky já mám všechny rád (Snowbird)

waldemar matuška holky já mám všechny rádWaldemar Matuška - Holky já mám všechny rád Videoklip a text písně Holky mám všechny rád od Waldemar Matuška. Hezkých žen je stále víc a víc, ať nezralé či zralé,jsem z nich vedle,dá..

Waldemar Matuška - Holky já mám všechny rád - karaoke text

Holky mám všechny rád Waldemar Matuška D Emi A D D Emi miloval už v školce dívčí smích, A D když ublížil kluk holce, poznal sílu pěstí mých, a potají jsem chrupky chodil krást, to pro dva malé cůpky, co mě dokázaly zmást. A tak to se mnou dodnes roste dál,

hromadny cesky sex

na rande s mentem

the walking dead season 8 online cz

české budějovice prsaté holky na sex

zlaté holky

studentky praha escort

tara amateri

teen gay mrdačka

avatar legenda o aangovi online cz

seznameni jindrichuv hradec

« Previous 1