http://mladivyzkumnici.cz/

tree navigace
CZ |

Plachetnice jeanneau flirt

Logo

Logo

Logo

cambridge

Logo

Půjčovna plachetnic Orlík Lipno Foto

Turistická plachetnice, s výbornými jízdními vlastnostmi od renomovaného francouzského výrobce, firmy Jeanneau. Prostorný kokpit, velká spojená kajuta, pro přespání max. 4 osob. Chemické WC, úložné prostory v kokpitu, závěsný benzinový motor. Ovládání všech plachet je stažené do kokpitu.

jeanneau flirt 20 - via2018.nl

Plachetnice Jeanneau FLIRT kajuta pohled od vchodu Jeanneau FLIRT kajuta přední lůžko noční úprava Jeanneau FLIRT kuchyňka Jeanneau FLIRT kajuta lůžko levobok Jeanneau FLIRT kajuta lůžko pravobok Jeanneau FLIRT ovládácí panel 12V DC,rádio, reprobox Jeanneau FLIRT kajuta pravobok, reprobox, Jeanneau FLIRT kajuta přední lůžko

Jeanneau SUN 2000 na prodej - plachetnice ke koupi

Jeanneau Flirt na prodej - nové a použité lodi na mezinárodním bazaru Yachtall.

Kapitánem plachetnice Jeanneau - Netradiční zážitky

plachetnice jeanneau flirt• pronájem kajutové plachetnice Jeanneau Flirt nebo FFA 20 pro 4 osoby na víkend bez kapitána (bez nutnosti vlastnit kapitánský průkaz) 1x přespání na plachetnici pro max. 4 osoby 1 x celodenní plavba na plachetnici • krátké zaškolení v přístavu - loď si během plavby ovládáte sami • záchranné vesty • pohonné hmoty 5l

Plachetnice Jeanneau Flirt - Image Results

plachetnice jeanneau flirtMarína Lipno nad Vltavou. Antifouling 2017. Příprava sezóna 2017

Víkend na plachetnici | Esennce.cz

plachetnice jeanneau flirtJeanneau flirt on Alicante Used boats - Top Boats Jeanneau Flirt for sale wanted? Boats and yachts for sale on the international boat market Yachtall Jeanneau Flirt in M. da Figueira da Foz | Day fishing jeanneau flirt 20. Jeanneau Flirt in excellent condition. -Length 6 metres. -3 sails, mainsail, jib and spinnaker.

JEANNEAU Flirt - Přehrada Orlík :: BWS Yacht půjčovna lodí

Nabízíme pronájem lodí na Lipně a v Českém Vrbném (na Vltavě). Vybírat si můžete z jachet i motorových člunů.. K jednodenním výletům či kratším plavbám jsou vhodné motorové čluny nebo sportovní plachetnice Jeanneau Sun Way 20.

JEANNEAU Flirt - Orlická přehrada :: bws yacht

• pronájem kajutové plachetnice Jeanneau Flirt nebo FFA 20 pro 4 osoby na víkend bez kapitána (bez nutnosti vlastnit kapitánský průkaz) 2x přespání na plachetnici pro max. 4 osoby 2 x celodenní plavba na plachetnici • krátké zaškolení v přístavu - loď si během víkendu ovládáte a plujete sami • záchranné vesty

Nabídka lodí | Kajutová plachetnice Jeanneau Flirt | Propluj

Kajutová plachetnice Jeanneau Flirt je bezpečná, standardně vybavená a snadno ovladatelná kýlová jachta, vhodná i pro rodiny s dětmi - zábradlí (reling) kolem celé lodě. Nabízí největší obytný prostor v kategorii. Není nutný průkaz VMP. Loď má závěsný motor.

Nabídka lodí | Propluj Česko

plachetnice jeanneau flirtJeanneau SUN 2000 ke koupi za výhodnou cenu. plachetnice na prodej na Yachtallu, burze lodí. Velká nabídka lodí a jachet na prodej.

Pronájem plachetnice Jeanneau Flirt - Noe´s sailing s. r. o.

plachetnice jeanneau flirtPlachetnice Jeanneau Flirt, lehce ovladatelná kýlová plachetnice pro začátečníky i mírně pokročilé jachtaře. Vzhledem k ploše plachet 11,8m² není třeba průkaz VMP (vůdce malého plavidla). Kajuta se spaním pro 4 osoby, prostorný kokpit pro 5 osob. Délka 6m, šíře 2,3m, ponor 1,15m.

Den na plachetnici s přenocováním | Esennce.cz

Plachetnice Jeanneau Flirt je loď menší třídy s délkou 6 m a šířkou 2,5 m, díky čemuž je snadno ovladatelná a jednoduchá na obsluhu. V interiéru je malá kuchyňka s nádobím a chemické WC. Pohon kromě plachet zajišťuje i motor Honda o síle 5 KN.

seznámení s muži

licky lex escort

potřebuju mrdat

rande nervozita

single baltic lady fake

český amatéři (blondýnka s mokrou pipinkou)

nudist seznamka

holky nike

piča vycházejícího slunce

carmel auto cz, s. r. o. zkušenosti

« Previous 1