http://mladivyzkumnici.cz/

tree navigace
CZ |

Mrtvý holky

Logo

Logo

Logo

cambridge

Logo

Urban, Miloš: Mrtvý holky - iLiteratura.cz

stav: zachovalá. Pevná vazba s orig.přebalem,vydáno v roce 2007-Argo. Kniha je zachovalá, trochu opotřebované desky vazby v rozích,vnitřek knihy a vazba perfektní,přebal rovněž v pěkném stavu!

Mrtvý holky | O2 Knihovna

Elektronická kniha Mrtvý holky na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Mrtvý holky od ostatních uživatelů. Nakupujte Sbírka deseti povídek z let 2002 až 2006, obsahující vedle klasické Smrtečky nebo Bělorusky i méně známé a novější drobné texty Miloše Urbana.

Mrtvý holky - všechna vydání | Databáze knih

Note: Citations are based on reference standards. However, formatting rules can vary widely between applications and fields of interest or study. The specific requirements or preferences of your reviewing publisher, classroom teacher, institution or organization should be applied.

Mrtvý holky - Miloš Urban | Elektronická kniha na Alza.cz

Miloš Urban is a Czech novelist and horror writer, known as the "dark knight of Czech literature". He is best known for his 1999 novel Sedmikostelí, a Gothic crime horror set in Prague, which was translated into 11 languages. He is also a translator, and has translated works by authors including Isaac Bashevis Singer and Julian Barnes into Czech. He was the winner of the 2002 Magnesia Litera prize for prose writing for his 2001 novel Hastrman, as well as the 1996 Mladá fronta prize for

Ukázka z knihy - Mrtvý holky # Miloš Urban

Od postmoderního autora se to dalo čekat: po románu, novele a dramatickém textu si Miloš Urban (1967) ve své nové, v řadě deváté knize vyzkoušel žánr povídky – pod titul Mrtvý holky shrnul deset textů, které napsal v letech 2002 až 2006 a otiskl různě časopisecky nebo publikoval ve sbornících.

Mrtvý holky - Miloš Urban | Databáze knih

Když je autor psal, nemyslel na konkrétní sbírku, která by je sjednotila do jednoho svazku. Některé vznikly spontánně a putovaly do šuplíku, jiné byly napsány na zakázku, část byla otištěna v domácích i zahraničních časopisech či povídkových výborech. Pro sbírku Mrtvý holky je autor upravil a pozměnil.

Mrtvý holky - Miloš Urban od 236 Kč

Pro sbírku Mrtvý holky je autor upravil a pozměnil. A tak jsou texty seřazeny podle doby vzniku, od bizardních „vztahovek" jako Běloruska nebo Faun, přes tragikomické mikropříběhy jako Smrtečka či Pražské Jezulátko, až po čistokrevné horory, jako je Štědrá noc baronky z Erbannu nebo To strašný kouzlo podzimu.

Mrtvý holky – Knihkupectví Luxor

Recenze Urban, Miloš - Mrtvý holky autor Tomáš Fojtík, Knihovnice.cz, hodnocení: 75% Miloše Urbana netřeba zdlouhavě představovat. V moderní české beletrii je už poměrně dobře (rozuměj silně) zapsán a jeho knihy sami o sobě vzbudí pozornost čtenářů - i literárních kritiků.

Urban, Miloš : Mrtvý holky | Městská knihovna v Praze

mrtvý holky

Deset divných povídek aneb 10 koček ve 3 různých oblečcích! Nová kniha Miloše Urbana spadá do období let 2002 až 2006. Když je autor psal, nemyslel na konkrétní sbírku, která by je sjednotila do jednoho svazku.

sex holky chomutov

filmy animovane pro holky

vagina u male holky

sex barbara brno

mrdani doktorky

spolecnice opava

cynicka pica

společnice nabídka

seznamka na vysočině

děvka roku

« Previous 1