http://mladivyzkumnici.cz/

tree navigace
CZ |

Kurva význam

Logo

Logo

Logo

cambridge

Logo

Prostituce – Wikipedie

Polské vulgarismy snad po celém světě prezentuje hojné užívání slova "kurwa" (význam Kurva). Polské sprosté výrazy a fráze však u jednoho slova rozhodně nekončí. Zajímavé je také právní postihování používání těchto slov.

Definice A Význam Kurva

význam (vulgárně) prostitutka, nevěstka. Ta holka u krajnice vypadala jako kurva, ale byla to stopařka. (vulgárně, hanlivě) promiskuitní žena. Tahle je veselá v rozkroku, zkrátka kurva, co dá každýmu. (vulgárně) křivák. Ty kurvo, kdy už mi vrátíš ty prachy? (zastarale) dívka (bez hanlivého nádechu)

kurva – Wikislovník

Podoba a význam. Češi a Slováci znázorňují „píču“ schematickou kresbou kosočtverce, svisle postaveného na jeden ze svých ostrých vrcholů, se svislou čárou uprostřed. Někdy je symbol doplněn paprsčitě uspořádanými čárkami okolo kosočtverce, které symbolizují pubické ochlupení.

Ku*da, pí*a, dě*ka, šu*at, mr*at, pr*el, kráva. Jazykovědec o

dědapetr. Například slovo kurva má původ nejasný - možná ze staročeského kurtva (slepice), z německého Hure, ale možná je to prašť jako uhoď, protože Hure prý Germáni asi stejně přejali od Slovanů.

kurwa – Wikislovník

kurva význam

Substantivum singulár duál plurál nominativ kurwa kurwje kurwy genitiv kurwy kurwow kurwow dativ kurwje kurwomaj kurwam akuzativ kurwu kurwje

Vulgarismy v polštině – Wikipedie

Kdo je to Kurva? Co znamená a jaký je význam slova Kurva? Vulgární slovo kurva označuje prostitutku nebo promiskuitní ženu. Slovo kurva se taktéž používá pro označení charakterově a morálně špatných lidí obou pohlaví ("Ta kurva mi ukradla peníze").

kurwa - Wiktionary

Oct 25, 2019 · Ziemię pomierzył i głębokie morze, / Wie, jako wstają i zachodzą zorze, / Wiatrom rozumie, praktykuje komu — / A sam nie widzi, że ma kurwę w domu. He measured Earth and deep seas, / He knows how dawns rise and go down, / He understand winds,he gives practics, / But he do not sees he has whore in home.

YouTube

kurva – dlho sa dávalo do súvislosti s ide. koreňom pre vyjadrenie žiadostivosti, ktorý je v lat. cara, Neskôr, potom ako si tento význam osvojili

kurwa - English translation - bab.la Polish-English dictionary

Soulož je často nazývána také mrdání. Slovo mrdat přitom původně znamenalo pouze rychlý pohyb, přičemž tento význam slovu zůstal ve slovenštině, kde mrdnúť plecom znamená pohodit ramenem. A do třetice: souložit se mnohdy také označuje jako šoustat, což původně znamenalo kývavě pohybovat a vrtět.

Vysvstlenie slova Jebať - YouTube

Translation for 'kurwa' in the free Polish-English dictionary and many other English translations. bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar Toggle navigation

kurva - Wiktionary

kurva význam

Aug 27, 2015 · Škola zachvílu tak aby si na Sjl vedel..

haveboard pro holky

zena hleda flirt

polivka kurva

lidická prostitutky

streaming. cz

escort backpage prague

elektricke auto pro holky

studentka na sex brno

vysokoskolska seznamka

sexy holky fb

« Previous 1