http://mladivyzkumnici.cz/

tree navigace
CZ |

Etymologie píča

Logo

Logo

Logo

cambridge

Logo

pa — Wiktionnaire

Etymologie a Píč · Vidět víc » Píča. Typický obrázek Píča (v moravských a v některých slezských nářečích piča, v některých slezských nářečích psáno i vyslovováno pyča) je vulgární slovní označení pro ženský vnější pohlavní orgán – vulvu, nebo přeneseně pro ženu samotnou. Nový!!:

Etymologie vulgární nomenklatury genitálu

etymologie píča

Píča (Czech pronunciation:), sometimes short piča or pyča, is a Czech and Slovak profanity that refers to the vagina similar to the English word cunt. Píča - Wikipedia penis a píča Přehrát penis +v+kund Plně natankovaná píča . Únor 3, 2018. 71221x 22:36.

www.etymonline.com

etymologie píča

Etymologie jednoho nepěkného českého slova Text dotazu. Dobrý den, napadá mě jeden dotaz, který určitě není z těch nejběžnější, a to sice etymologie českého slova píča. Doslechl jsem se, že toto nepěkné slovo vzniklo za Napoleonova tažení.

Píča

Etymologie slova píča. České slovo píča souvisí s jinými českými slovy pipina, pindík (což znamená penis), slovenským piča, polským piczka, srbochorvatským pička a bulharským pička (vše téhož významu jako v češtině), dále slovinským picek, lotyšským pincis, a anglickým pizzle, vše s významem penis (v angličtině zvířecí p.

Procvičování zájmen mě a mně | O češtině.cz - korektury textu

Píča (Czech pronunciation: [piːtʃa]), sometimes short piča or pyča [pɪtʃa], is a Czech and Slovak profanity that refers to the vagina. It is often represented as a symbol of a spearhead, a rhombus standing on one of its sharper points; these points are connected by a vertical line representing a vulva.

Diskuse:Píča – Wikipedie

We would like to show you a description here but the site won’t allow us.

píčus – Wikislovník

etymologie píča

Obsah [skrýt] 1 Slovo „píča“ 1.1 Etymologie 1.2 Použití 2 Symbol vulvy 2.1 Podoba a význam 2.2 Použití 3 Související články 4 Reference 5 Externí odkazy Slovo „píčaEtymologie Píča souvisí s jinými českými slovy pipina, pindík (penis), slovenským piča, polským piczka (a krajovým ostravským pitka

Etymologie - Uniepedie

Etymologie. Píča souvisí s jinými českými slovy pipina, pindík (), slovenským piča, polským piczka (a krajovým ostravským pitka), srbochorvatským pička, bulharským pička, ruským pičuga a maďarským picsa (vše analogického významu jako v češtině), dále slovinským picek, lotyšským pincis, španělským picha a anglickým pizzle, vše s významem penis (v angličtině

Littré - pa - définition, citations, étymologie

La dernière modification de cette page a été faite le 25 juillet 2019 à 07:36. Les textes sont disponibles sous licence Creative Commons attribution partage à l’identique; d’autres termes peuvent s’appliquer.

seznamka holka do trojky

delta white escort

curajici holky

holky s podvazkama

a holky žádný mi nepíšou

namakaný holky nahý

zpravy tn. cz

mrdani brutalni

sexseznamka pardubice

seznamka fungující

« Previous 1