http://mladivyzkumnici.cz/

tree navigace
CZ |

Esc sk&cz s.r.o.

Logo

Logo

Logo

cambridge

Logo

Společnost ESC sk&cz s.r.o. | Detail.cz

esc sk&cz s.r.o.

ElektroServisné Centrum (ESC) je jednotkou na trhu v servisu mobilnej elektroniky a čiernej techniky. Na trhu pôsobí od roku 2001 a vďaka svojmu prístupu si získava stále viac klientov. Sme autorizovaný servis mobilných zariadení Samsung, Huawei, Apple,Motorola, Maxcom, Lenovo, Sony a tiež TV/AV techniky Samsung.

Oficiální web Lenovo Česká republika | Notebooky, tablety

Záručný aj pozáručný servis pre smartfóny Lenovo zabezpečuje spoločnosť ESC sk & cz s.r.o. V prípade otázok ohľadom reklamácie vášho zariadenia, kontaktujte prosím reklamačnú linku na vyššie uvedenom telefónnom čísle, alebo píšte na servis@escsk.eu.

ESC - ElektroServisné Centrum | esc.sk

esc sk&cz s.r.o.

Diskuse, názory na subjekt ESC sk&cz s.r.o. Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první, kdo se podělí o zkušenost se společností s ručením omezeným ESC sk&cz s.r.o. s ostatními.

ESC sk s.r.o. - zisk, tržby, hospodárske výsledky a účtovné

ESC sk&cz s.r.o. 3 hodnocení Přibližně 3 zaměstnanci Brněnská 3540, 695 01 Hodonín. Vyhledat firmu na internetu. Jdu hodnotit Hlídat

Rejstřík ekonomických subjektů začínajících písmenem E

Společnost „ESC sk&cz s.r.o.“ byla založena před 5 lety v Jihomoravském kraji. Mezi obory podnikání, které evidujeme, patří: Opravy komunikačních zařízení, Univerzální administrativní činnosti, Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu, ale zabývá se i dalšími 2 obory.

Kontakty firmy ESC sk, s.r.o. Bratislava - m. č. Podunajské

esc sk&cz s.r.o.

Zboží, pro které je na území ČR výrobci zajištován autorizovaný servis, doporučujeme zákazníkům kontaktovat tato níže uvedená servisní místa.

Hodnocení firmy ESC sk&cz s.r.o. - Atmoskop.cz

Při takové funkci je důležitá jejich kvalita a nejlepší je nákup součástek předních světových značek. V tomto směru je předním českým dodavatelem součástek pro elektroniku a elektrotechniku společnost MECHATRONIC spol. s r.o. Praha.

Roman Duda - Koordinátor - ESC sk&cz s.r.o. | LinkedIn

Firma ESC sk&cz s.r.o., společnost s ručením omezeným, vznikla dne 21. 10. 2014. V obchodním rejstříku je zapsána pod spisovou značkou C 85210, Krajský soud v Brně.

ESC s.r.o. , Praha IČO 61466689 - Obchodní rejstřík firem

esc sk&cz s.r.o.

Zobrazte si profil uživatele Roman Duda na LinkedIn, největší profesní komunitě na světě. Roman má na svém profilu 1 pracovní příležitost. Zobrazte si úplný profil na LinkedIn a objevte spojení uživatele Roman a pracovní příležitosti v podobných společnostech.

ESC sk&cz s.r.o. , Hodonín IČO 03505545 - Obchodní rejstřík firem

Kompletní seznam firem a živnostníků se jménem začínajícím písmenem E. Veškeré údaje o ekonomických subjektech, firmách a živnostnících, které zde uveřejňujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků (například obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku či insolvenčního rejstříku).

rande cz hledat

holky koupani

zeny na sex opava

křestanská seznamka

seznamka pl

seznamka párty

escort dívky brno

pica holka

sex seznamka 15+

svet svitidel cz

« Previous 1